Regeneracja zniszczonych włosów

Jeżeli Twoje włosy są osłabione, pozbawione witalności i przerzedzone, zdecydowanie potrzebują intensywnej i profesjonalnej regeneracji. W tej kwestii nie warto działać na własną rękę. Lepiej oddać się w ręce specjalistów. Trychologiczna regeneracja włosów przyniesie skuteczniejsze i trwalsze rezultaty, niż samodzielne stosowanie odżywek i ogólnodostępnych kosmetyków.

Dlaczego warto wybrać regenerację trychologiczną?

Przede wszystkim dlatego, że jest ona poprzedzona badaniem skóry głowy przez specjalistę w dziedzinie trychologii. Za pomocą mikrokamery trycholog może zdiagnozować problem i dopasować skuteczną metodę, ukierunkowaną precyzyjnie na przyczynę osłabienia kondycji włosów. W zależności od tego, czy mamy do czynienia z łojotokiem, skórą przesuszoną czy schorzeniami dermatologicznymi, można dopasować odpowiednie środki. Badanie to pierwszy etap regeneracji. Drugim jest zabieg fryzjerski z zastosowaniem rekomendowanych, profesjonalnych środków.

Trychologiczna regeneracja włosów przywraca właściwą równowagę wodno-lipidową, a ponadto intensywnie regeneruje naskórek. Odpowiednie pobudzenie krążenia oraz dotlenienie skóry głowy skutkuje rozpoczęciem procesu stymulacji odrastania włosów. Efekty zabiegu w postaci lepszego wyglądu włosów są widoczne od razu, natomiast w dalszej perspektywie kolejnych tygodni będzie można zauważyć także poprawę gęstości i struktury włosów.

Podczas zabiegu w gabinecie trychologicznym nie tylko używa się dedykowanych preparatów, lecz także specjalistycznych rozwiązań, dzięki którym aktywne substancje wnikają głęboko w strukturę włosów. Jednym z takich zabiegów jest np. infuzja tlenowa, która polega na aplikacji produktu wraz z 93% tlenem.

Wybierając profesjonalny zabieg regenerujący zyskasz:

  • poprawę wyglądu włosów,
  • gładsze i bardziej lśniące, nawilżone włosy,
  • poprawę właściwości mechanicznych włosów – będą mocniejsze i mniej podatne na łamanie,
  • włosy odporniejsze na zabiegi i suszenie suszarką,
  • włosy wygładzonej strukturze, bez „łusek”, o mniejszej porowatości.

Jeżeli Twoje włosy potrzebują intensywnej odbudowy, nie zwlekaj. Już teraz udaj się po pomoc do specjalisty.