Zabiegi trychologiczne

​Istnieje około 100 000 włókien włosów na skórze głowy i uważa się za normalne, aby tracić ich od 50 do 100 dziennie. Ale kiedy zaczniesz tracić ich więcej to nadszedł czas, aby podjąć działanie przeciwko ich wypadaniu.

Najlepsze zabiegi dla Ciebie

zbadajwlosy.pl oferuje specjalistyczne konsultacje. Odkryliśmy, że najlepszym punktem wyjścia jest indywidualna i bardzo dokładna ocena przed rozpoczęciem jakiejkolwiek kuracji przeciwko wypadaniu i na odrost włosów.

Leczenie nieoperacyjne

zbadajwlosy.pl oferuje szeroką gamę zabiegów na wypadanie włosów dla kobiet i mężczyzn. Nasze zabiegi oparte są na sprawdzonych formułach bazujących na składnikach aktywnych, intensywnych aktywatorach pochodzenia roślinnego, ziołach i są w 100% bezpieczne bez żadnych skutków ubocznych. Terapie lecznicze trwają zwykle od 3 do 6 miesięcy. Kuracje obejmują intensywne zabiegi w gabinecie oraz systematyczną, domową stymulację skóry głowy.

Po ocenie i badaniu Trycholog doradzi Ci indywidualny program leczenia- kuracji gabinetowej i domowej. Aby sprawdzić efekty – podczas comiesięcznych kontroli notowany i sprawdzany jest postęp kuracji na poszczególnych obszarach.