Zabiegi na włosy i skórę głowy

W naszych gabinetach oferujemy Państwu najwyższej jakości zabiegi trychologiczne. Dzięki uprzedniemu badaniu nasi specjaliści są w stanie dobrać właściwy – co za tym idzie najbardziej skuteczny i odpowiedni zabieg na skórę głowy i włosy. Leczenie łysienia musi być dopasowane indywidualnie, w zależności od przyczyny wypadania włosów. Specjalista trycholog bada skórę głowy, ocenia stan mieszków włosowych, cebulek, jak i faz fizjologicznych wzrostu włosa. Ważne jest wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych, takich jak morfologia krwi, poziom hormonów męskich, żeńskich oraz tarczycy. Bardzo często leczenie łysienia wymaga udziału kilku specjalistów, w tym dermatologa, endokrynologa czy dietetyka.

Profesjonalne zabiegi na wypadanie włosów, procedury łagodzące objawy chorób dermatologicznych czy wreszcie niechirurgiczne metody zagęszczania włosów pozwolą na nowo cieszyć się gęstą i naturalną fryzurą. Zwalczenie problemu wypadających włosów pozwala odzyskać pewność siebie, lepsze samopoczucie i atrakcyjniejszy wygląd.

Oferujemy:

Badanie trychologiczne

Badanie polega na szczegółowej ocenie stanu skóry głowy oraz włosów, mieszków włosowych, cebulek i faz wzrostu włosów. Specjalista trycholog wykonuje trichogram i trichoskopię, by ustalić przyczynę wypadania włosów.

Zabieg przeciwko wypadaniu włosów

Kompleksowa pielęgnacja z zastosowaniem wysokiej klasy kosmetyków i preparatów leczniczych pozwala skutecznie zahamować wypadanie włosów. W klinice dostępne są zabiegi wzmacniające i odżywiające włosy.

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia polega na ostrzykiwaniu skóry głowy specjalnie skomponowanymi koktajlami odżywczymi o działaniu regenerującym i stymulującym. Substancje odżywcze wprowadzone pod skórę działają szybciej i bardziej intensywnie.

Zabieg łagodzący objawy łuszczycy

Łuszczyca jest jedną z najczęstszych przyczyn łysienia. Ogniska łuszczycy dobrze reagują na stosowane miejscowo formy leczenia. Dzięki temu można powstrzymać rozwój choroby na skórze głowy i uchronić włosy przed wypadaniem.

Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów

Znów możesz cieszyć się piękną i gęstą fryzurą bez skalpela i bez ingerencji w tkankę. Procedura niechirurgicznego zagęszczania włosów przywraca atrakcyjny wygląd już w kilka chwil. Dowiedz się więcej.

Zabieg na łojotok i łupież

Detoks skóry głowy skutecznie zwalcza objawy łojotoku i łupieżu. Zapraszamy na odświeżający zabieg, który korzystnie wpłynie na wygląd i kondycję włosów osłabionych zaburzeniami gospodarki lipidowej.

Bo właściwa pielęgnacja to klucz do pięknych i zdrowych włosów…