Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów

Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów-etap1
Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów-etap2
Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów-etap3
Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów-etap4

Oferujemy innowacyjny i niezwykle skuteczny, bezinwazyjny system zagęszczania włosów odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Metoda pozwala na błyskawiczne odzyskanie atrakcyjnego wyglądu u osób cierpiących z powodu łysienia, utraty włosów na skutek choroby lub po chemioterapii. Niechirurgiczne uzupełnianie włosów to także sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o posiadaniu długich i gęstych włosów, a z natury takich nie mają.

Dlaczego warto skorzystać z naszego systemu zagęszczenia włosów?

Ponieważ jest on przygotowywany indywidualnie dla każdego klienta. System pozwala uzyskać zdrową i gęstą fryzurę bez interwencji chirurgicznej i bez jakiejkolwiek ingerencji w tkankę. Wykonujemy specjalne implanty zagęszczające z wykorzystaniem włosów naturalnych, jak i syntetycznych. Kolor, długość oraz gęstość ustalamy indywidualnie z klientem. Wygląd zagęszczającego implantu dostosowujemy do oczekiwań i naturalnej urody klienta. System mocowany jest na koronie głowy bądź na linii włosów. Tego rodzaju zagęszczenie włosów jest praktycznie niewykrywalne i nie do odróżnienia od włosów naturalnych. Pozwala bez obaw prowadzić w pełni komfortowy tryb życia.

Na czym to polega?

Uzupełnianie włosów naszym systemem pozwala uzyskać efekt idealnie imitujący naturalną fryzurę i jest bardziej komfortowe dla użytkownika, niż noszenie peruki. Implanty włosów mocowane są na specjalnej siateczce, imitującej kolor naturalnej skóry głowy. Siateczka, do której przymocowane są implanty jest lekka i oddychająca. Zastosowanie technologii siateczkowej pozwala na układanie dowolnych fryzur i nie ogranicza codziennej aktywności. Z takim uzupełnieniem bez przeszkód można myć głowę jak zwykle, spać, uprawiać sport, a nawet pływać! Siateczka z pasemkami mocowana jest za pomocą specjalnych klipsów (niezauważalnych nawet przy wysokich upięciach ani uczesaniu w koński ogon) do własnych włosów klienta. Uzupełnienie jest trwałe, niezwykle komfortowe (dbamy o nie w zasadzie jak o własne włosy) i służy przez kilka lat. System jest dopasowany idealnie pod względem koloru, struktury i skrętu włosów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej innowacyjnej metody, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Ciesz się gęstą, zdrową fryzurą bez kompleksów.